Публікації

Інтеграція Програмного РРО у BAS

Публікації
Інтеграція Програмного РРО у BAS

Після внесення змін до закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" багато хто з підприємців зіштовхнувся з необхідністю встановлення касових апаратів. На власному досвіді відчув що купівля, реєстрація звичайного РРО у податковій інспекції, подальше обслуговування цих апаратів, фінансово дуже затратна частина та вимагає додаткових зусиль та часу. Як альтернатива з’являються ПРРО – програмні реєстратори розрахункових операцій. Розглянемо їх переваги та підключення до систем BAS.

Плюси використання ПРРО

Порівняно зі звичайними РРО, програмні мають низку беззаперечних переваг. Найочевидніші з яких:

 • ПРРО не є фізичним обладнанням, отже не ламаються, не потребують ніякого ремонту та обслуговування.
 • Коштують набагато дешевше звичайних РРО
 • Не потребують ніякого додаткового обладнання, індикаторів тощо

Такі пристрої зберігають всю інформацію стосовно виконаних продаж, чеків, в архіві можна подивитись всі виконані ними операції.

Якщо відсутній інтернет, це не є проблемою, адже вони мають запас зареєстрованих номерів для нових чеків, та відправлять дані на сервер при першій можливості.

Звертаємо увагу, що на таких апаратах ніколи не зіб’ється дата та час, отже мінімізується кількість можливих помилок.

У цілому ПРРО зберігають весь функціонал звичайних РРО, виконують усі операції, та можливі звіти. Окрім цього зберігають ці звіти у пам’яті.

Також для роздрукування чеків можна використовувати звичайний принтер друку чеків, який є набагато бюджетнішим за фіскальний принтер. Є можливість взагалі не друкувати чек, але оскільки продавець зобов’язаний його видати покупцю, можна надсилати електронний чек на будь який месенджер клієнта чи е-меіл, якщо так буде зручніше .

Підключення та інтегрування ПРРО до конфігурацій BAS

Придбати сам продукт ПРРО можна у багатьох фірм розробників. Найвідоміші з них це:

 • Cashalot
 • Вебчек
 • Fondy
 • Артзвіт

та багато інших, також його можна встановити через податкову інспекцію. Обираючи партнера, уважно ознайомтесь з його умовами та тарифами.

Найвдалішим поєднанням обладнання є тандем програмного РРО та BAS. Для цієї мети найкраще підходять конфігурації:

 • ERP
 • Малий бізнес
 • Роздрібна торгівля
 • Управління торгівлею
 • Комплексне управління підприємством

Вони вже мають відповідні доробки та вбудоване програмне рішення.

Але якщо ви співпрацюєте з іншими постачальниками послуги програмного РРО, або маєте іншу облікову систему, наша компанія зробить необхідні зміни у вашій конфігурації на допоможе у налаштуванні саме вашого варіанту обладнання. Все залежить від побажань клієнта та його вихідних даних.

Для якої сфери краще використовувати ПРРО

Будь яка підприємницька діяльність, що передбачає наявність фіскальних чеків та податкову звітність у галузі роздрібної торгівлі, може використовувати програмні реєстратори розрахункових операцій.

До кого звернутися задля інтегрування ПРРО у конфігурацію 1С BAS

Наша компанія Synells, займається підключенням будь якого обладнання, доробками різного ступеню складності та супроводом усіх існуючих конфігурацій програмного забезпечення на базі 1С та BAS.

За свій багаторічний досвід ми накопичили велику базу знань та навиків, для того, щоб покращити ваші бізнес-процеси та полегшити ведення обліку.

Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені у стабільності правильних вирішень ваших питань, стосовно програмного забезпечення, у найкоротші терміни. Ми зробимо все швидко, якісно та доцільно.

Наша компанія має фізичні філіали у Київ та Харкові, у дистанційному режимі працюємо по всій Україні. Для нас не існує перешкод, для надання допомоги клієнту.

Отже, якщо ви маєте потребу у інтегруванні ПРРО у вашу облікову систему чи просто потребуєте консультування з питань їх спільного використання, наші професійні співробітники з задоволенням нададуть усю необхідну інформацію.